г. Луганск, кв. Заречный КУ ЛСШ№57 2-й корпус каб. 218-219.

Тел.\ факс (0642) 33 62 09 E-mail: loctik@ukr.net     kraeved_otd@mail.ru

• Поиск
    Главная » 2014 » Май » 5 » Виступ Луганських туристів на «Кубку Бугу»
    13:12
    Виступ Луганських туристів на «Кубку Бугу»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 27.12.2013 № 1842 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік» з 30 квітня по 4 травня у місті Южноукраїнськ  були проведені змагання на Кубок України серед юнаків та юніорів  з пішохідного туризму – відкриті змагання Миколаївської області «Кубок Бугу». До програми змагань увійшли особисто-командні змагання на дистанції «смуга перешкод», та командні змагання на дистанціях «смуга перешкод» та «кросс-похід».

Змагання зібрали сім команд з Херсонської, Миколаївської, Вінницької, Луганської областей. Від Луганської області на цих змаганнях виступала команда Луганського центру дитячо-юнацького туризму та краєзнавства( керівник Правдін Д.О.) у складі:

Ребров Ярослав.

На усіх трьох дистанціях Луганські спортсмени перемогли з великим відривом. У особистому заліку серед хлопців усі призові місця посіли луганчани (перше - Ісичко Дмитро, друге - Ребров Ярослав, трете -  Романенко Олексій). А серед дівчат Сучкова Вікторія посіла трете місто.

У загальному заліку призові місця  посіли:

1. Луганська область
    2. Херсонська область
    3. Миколаївська область

Таким чином вже не перший рік команда Луганської області завойовує усі існуючи юніорські кубки України з пішохідного туризму показуючи високий рівень майстерності.

Просмотров: 3845 | Добавил: Samoylov