г. Луганск, кв. Заречный КУ ЛСШ№57 2-й корпус каб. 218-219.

Тел.\ факс (0642) 33 62 09 E-mail: loctik@ukr.net     kraeved_otd@mail.ru

Главная » 2013 » Сентябрь » 25 » Підсумки Зльоту юних туристів Луганської області
    15:51
    Підсумки Зльоту юних туристів Луганської області
    З 18 по 21 вересня 3013 року в оздоровчому таборі ЛНУ ім. Т. Шевченко (Антрацитівський район) Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства був проведений Обласний зліт юних туристів Луганської області, присвячений Всесвітньому дню туризму та 70-річчу визволення Луганської області від німецько-фашистських загарбників.

Зліт проходив в найкращих традиціях туризму в справжніх осінніх погодних умовах. Не дивлячись на зливу, юні туристи та їх керівники показали свої вміння адаптуватись к справжнім польовим умовам. В сильний дощ на змаганнях панувала сонячна дружня атмосфера, котра допомогла перемогти стихію.

На заході був присутній головний спеціаліст управління молоді та спорту Луганської облгосадміністрації Караман В.Л., який побажав дітям достойно показати себе на змаганнях.

За перемогу боролись 13 команд в двох вікових групах з міст та районів Луганської області. Діти випробували себе на дистанціях «Смуга перешкод», «Туристсько-краєзнавчий квест». У конкурсній програмі учасники зльоту проявили свої навички з розпалювання багаття, в’язання туристських вузлів, встановлення намету. Цікавими були творчі виступи у конкурсах «Візитна карта команди», «Команда має таланти» та конкурс відеофільмів.

Найкращі результати показала в молодшій групі команда Лутугинського району, яка посіла І місце. Друге місце в командному заліку зайняла команда м. Сєвєродонецька, а третє місце команда м. Ровеньки.

В середній групі перше місце посіла команда м. Первомайська, друге місце - команда Кремінського району, а третє місце - команда з м. Алчевська. Переможці були нагороджені грамотами та цінними призами.

Вітаємо всіх переможців змагань, бажаємо подальших спортивних та туристських досягнень, а всім учасникам плодотворних тренувань та майбутніх перемог !!!

..................................................................................................
    Просмотров: 457 | Добавил: loctik